Palverändaja. Eestlaste palverännakud laias maailmas Joel Markus Antson

ISBN:

Published:

Hardcover

280 pages


Description

Palverändaja. Eestlaste palverännakud laias maailmas  by  Joel Markus Antson

Palverändaja. Eestlaste palverännakud laias maailmas by Joel Markus Antson
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 280 pages | ISBN: | 3.31 Mb

Käesolevasse raamatusse on kokku kogutud kaheksa eestlase mälestused nende palverännakuilt. Tekstid, nagu nende autoridki, on ülimalt eripalgelised isikud. Palverännakutki mõistavad kõik asjaosalised täiesti erinevalt. Ometigi on kõige põhilisemMoreKäesolevasse raamatusse on kokku kogutud kaheksa eestlase mälestused nende palverännakuilt. Tekstid, nagu nende autoridki, on ülimalt eripalgelised isikud. Palverännakutki mõistavad kõik asjaosalised täiesti erinevalt. Ometigi on kõige põhilisem sama: rännakul kulgejate päritolu- tundmused, mis neid valdavad, sageli kogemusedki.

Mitme loo autoriks on vastava piirkonna uurija. Jaapani uurija Liisa Berezkin pajatab retkest šintoismi templitesse. Hiina-huviline Jürgen-Kristoffer Korstnik kirjutab oma rännakutest hiinlaste seas. Tibetoloog Kadri Raudsepp käis rännakul Ida-Tiibetis ning indoloog Martti Kalda seikles Indias.Muusik Margit Prantsus on elanud kolm aastat pühas linnas Jeruusalemmas. Doktorikraadiga arvutilingvist Maarika Traat on korduvalt käinud jalgsi Santiago de Compostelas.

Eesti soost moslem Aivar Loopalu kergitab loori palverännakult Mekasse Saudi Araabias, kuhu mittemoslemitel asja pole. Joel Markus Antsoni palverännak Torreciudadi Hispaanias on ühtaegu taevane ja maine seiklus.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Palverändaja. Eestlaste palverännakud laias maailmas":


arkangelshakespeare.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us