İsmail Daniel Quinn

ISBN:

Published:

Paperback

344 pages


Description

İsmail  by  Daniel Quinn

İsmail by Daniel Quinn
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 344 pages | ISBN: | 3.14 Mb

İnanılmaz derecede benzersiz ve etkileyici bir roman olan ve tüm dünyada büyük bir tutkulu okuyucu ve izleyici kitlesi edinen İsmail işte böyle başlıyor. Tarih boyunca yazılmış en etkileyici ruhsal maceralardan bir tanesi olarak kabul edilen buMoreİnanılmaz derecede benzersiz ve etkileyici bir roman olan ve tüm dünyada büyük bir tutkulu okuyucu ve izleyici kitlesi edinen İsmail işte böyle başlıyor. Tarih boyunca yazılmış en etkileyici ruhsal maceralardan bir tanesi olarak kabul edilen bu kitap, basıldığı andan itibaren hem geniş bir okuyucu kitlesini hem de bilim insanlarını harekete geçirmiştir.

Yok olmakta olan bir dünyanın niçin yok olmakta olduğunu ve bir kaçınılmaz sondan ve dünyayı kendimizden kurtarmak için neler yapabileceğimizi öğrenmek için, Turner Tomorrow Fellowshio ödülü almış olan bu kitabı herkesin mutlaka okuması gerekmektedir.Kesin olan bir şey var ki, o da, tüm dünyayı kendimizle birlikte yok ettiğimiz ve kaderimizi değiştirmek için neredeyse çok geç kalmak üzere olduğumuz. Bu bile tek başına, İsmaili okumak için yeterli bir neen.The Orlando Sentinel[İsmail] Öyle heyecan uyandırıcı, öyle yaratıcı ve toplumsal açıdan da öylesine acil ve ertelenemez bir durumu açıklıyor ki, bu yıl ve izleyen yıllarda sürekli okuyacağınız bir kitaba dönüşüyor.-The Austin Chronicle[Quinn] Bizi, inanılmaz bir diyalogla ele geçiriyor...ve daha kitabın yarısına gelmeden kayboluyoruz- onun pençesine düşüyor ve İsmailin bize dünyayı kendimizden nasıl kurtaracağımızı öğretmesini bekliyoruz.

Yaşamlarımızı bir an önce değiştirmek istiyoruz.-The Washington PostArthur Koestler, insanların da tıpkı dinozorlar gibi yok olup olmayacağı konusundaki düşüncelerini anlattığı ünlü bir yazısında, Dinozorun Duası dediği bir şeyi formüle etmişti: YüceTanrım, bana birazcık daha zaman ver! İsmail kendi zamanını bu soruyu yanıtlamaya ve bizlere birazcık daha zaman kazandırmaya adıyor.-Los Angeles TimesEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "İsmail":


arkangelshakespeare.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us