Czekając na Duida. Śladem szeptu amazońskiego potoku Stefan Czerniecki

ISBN:

Published: November 10th 2014

Paperback

464 pages


Description

Czekając na Duida. Śladem szeptu amazońskiego potoku  by  Stefan Czerniecki

Czekając na Duida. Śladem szeptu amazońskiego potoku by Stefan Czerniecki
November 10th 2014 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 464 pages | ISBN: | 10.12 Mb

Będzie wiele o spotkaniach. Bardzo różnych spotkaniach. Od takich zwykłych, odbywających się przy ognisku. Gdy Indianie snują swoje legendy. Przez takie groźniejsze, gdy potężna anakonda wije się pod dziobem łodzi. Gdy ludzie zamiast pomóc, woląMoreBędzie wiele o spotkaniach.

Bardzo różnych spotkaniach. Od takich zwykłych, odbywających się przy ognisku. Gdy Indianie snują swoje legendy. Przez takie groźniejsze, gdy potężna anakonda wije się pod dziobem łodzi. Gdy ludzie zamiast pomóc, wolą raczej pocelować do ciebie z karabinu. Gdy pozostaje już tylko modlitwa. Po spotkania najpiękniejsze i najcenniejsze: z Panem Bogiem, z sobą samym oraz z nimi.

Z oczami rozbawionych indiańskich dzieci.„Czekając na Duida – śladem szeptu amazońskiego potoku” to opowieść o terenach zakazanych. O dziewiczej Amazonii. To opowieść o Indianach, o reżimie wojskowym Hugo Cháveza, a także o niezwykłym spotkaniu w samym sercu nieodstępnej dżungli. Wejście w jej najbardziej intymne i schowane przed światem białego człowieka tajemnice i sekrety. To uchylenie wieka od skrzyni pełnej skarbów: tak Indian, jak i lasu.Czernieckiemu udało się wpłynąć na zamknięte, trudno dostępne tereny, na które od czasu objęcia władzy przez Cháveza obowiązywał restrykcyjny zakaz wstępu.

Ta ziemia miała być tylko dla wojska. No i dla Indian. I to oni pomogli Czernieckiemu najwięcej. Oni nauczyli go, jak czekać na Duida.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Czekając na Duida. Śladem szeptu amazońskiego potoku":


arkangelshakespeare.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us